Your company
ПРОПОЗИЦІЯ ПРО СПІВПРАЦЮ
Світ змінюється, всі чекають нові обличчя, ідеї та форми, що можуть привести до нових емоцій та навіть нового життя. Наш час висуває креативних лідерів, які черпають свій початок на стику галузей креативної економіки технологій і інновацій, які формують майбутнє нової України. Ми пропонуємо Вам стати партнером в організації та проведенні конференції Кретивний Давос в Києві та конкурсу-фестивалю UA Нова Хвиля в Одесі
UA НОВА ХВИЛЯ

UA Нова Хвиля — це масштабна подія в сфері інноваційних проектів на стику галузей креативної економіки, моди, музики, арт, кіно, науки і технологій, які формують майбутнє всієй України і міст майбутнього.
Має всесвітню популярність серед любителів та профессіоналів в середовищі сучасної музики, кіно, мистецтві та сучасному житті.
Бренд UA Нова Хвиля відображає нашу філософію української нової хвилі лідерів, трендів, проектів на стику креативної економіки, культури і IT-технологій.

НАША МЕТА
Об'єднання творчих людей не тільки з різних регіонів України, а й з різних країн світу, шляхом проведення івентів та конкурсів у сферах креативних індустрій.
UA Нова Хвиля презентує найяскравіші проекти та таланти виконавців, які живуть в різних регіонах України та по всьому світу. А також дозволить визначити та просувати нові українські імена на світовий ринок у сфері музики, моди, кіно та креативної економіки в цілому.
Tilda Publishing
create your own block from scratch
Особливий сектор економіки, що базується на інтелектуальній діяльності.
Основними характеристиками є: висока роль нових технологій і відкриттів в різних областях діяльності людини; високий ступінь невизначеності; великий обсяг вже існуючих знань і гостра необхідність генерації нових.
НОВА ХВИЛЯ КРЕАТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ, КУЛЬТУРИ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНОВАЦІЙ — це мабуть найважливіший етап становлення будь якої нації, адже саме підприємництво, економіка, наука, дизайн, книги та ІТ технології формують майбутній розвиток суспільства. Це найважливіша подія нашої країни, яка дасть змогу відкрити лідерів, проекти та таланти, котрі зможуть зміцнити економіку та показати УКРАЇНСЬКУ НОВУ ХВИЛЮ у світі.
UA НОВА ХВИЛЯ - СУПЕРХАБ, призначений для розвитку проектів та експорту продуктів креативної індустрії країни, який поєднує 12 НАПРЯМКІВ КРЕАТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ: народні художні промисли; візуальне мистецтво: живопис, графіка, скульптура, фотографія тощо; сценічне мистецтво: жива музика, театр, танець, опера, цирк, ляльковий театр тощо; література, видавнича діяльність та друковані засоби масової інформації; аудіальне мистецтво; аудіовізуальне мистецтво: кіно, телебачення, відео, анімація, мультиплікація тощо; дизайн; мода; нові медіа та інформаційно-комунікаційні технології: програмне забезпечення, відеоігри, цифрові технології в мистецтві (3D-друк; віртуальна, доповнена, змішана реальність тощо); архітектура й урбаністика; реклама, маркетинг, зв'язки з громадськістю та інші креативні послуги; бібліотеки, архіви та музеї.
НАПРЯМКИ UA НОВА ХВИЛЯ
If a building becomes architecture, then it is art
СУПЕРХАБ UA НОВА ХВИЛЯ
Всі прориви в нашому столітті відбуваються на стику різних технологій. Життя, музика і емоції, люди і art-проекти, дизайн і бізнес дивно переплітаються. Ми створюємо наш продукт в Україні на стику різноманітних напрямків креативної економіки і цифрових технологій.
СУПЕРХАБ UA Нова Хвиля володіє такою потужною соціальною і комерційною складовою, що передбачає подальше масштабування як інноваційного продукту в глобальному культурному мейнстрімі
СУПЕРХАБ UA НОВА ХВИЛЯ — це творча та креативна сила в світовому контексті, місія якої показати Україну як країну творців та ідейних інноваційних експериментаторів в світовому культурному просторі.
АКЦЕНТ НЕ НА КРАЇНИ, А НА МІСТА
Це важливо для жителів міст, які відчувають себе гравцями та партнерами великого культурного процесу — не тільки європейського, а й світового.
Влада, бізнес і активні творчі люди в кожному регіоні України повинні розуміти — такий проект дасть країні новий потенціал, нові можливості та нові обличчя, на які всі чекають.
UA НОВА ХВИЛЯ — СВІТОВИЙ БРЕНД
Nouvelle Vague
Французька
нова хвиля — напрямок в
кінематографі Франції кінця
1950-х і 1960-х років.
Новая волна
(Англ. New Wave) — щорічний
міжнародний конкурс
молодих виконавців
популярної музики.
Засновники Ігор Крутой і
Раймонд Паулс.
Neue Deutsche Welle
Нова
німецька хвиля — музичне
напрям, який виник в
Німеччині близько 1976 року.
ПАКЕТИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ
Морський котик
15 000 грн
Детальніше
Акула бізнесу
60 000 грн
Детальніше
Блакитний океан
120 000 грн
Детальніше
З УСІХ ПИТАНЬ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ПИШІТЬ
НАША КОМАНДА
Юлия Кацьянова
Дизайнер Royal Family
Генеральний директор Модного дому VoleeYu, Франція
Сергій Опря
Голова Правління Асоціації креативно-інноваційного простору підприємництва
Стратегічний розвиток і планування, переговори, антикризові рішення, траблешутер, ментор, візіонер.
Влад Голіцин
Спеціаліст з питань співпраці з бізнес-асоціаціями та GR
Співголова Союзу роботодавців м Кривого Рогу

Операційне управління, продажу, переговори Розробка, планування та реалізація спільних стратегій розвитку бізнесу
Наталія Юсова
Співзасновник ТОВ "Soft Data Group"
Систематизація бізнесу, продажу, переговори,
Коуч власників і керівників бізнесу
Артем Слабинський
Спеціаліст в напрямку маркетингу та реклами.
Стратегічний та оперативний маркетинг, реклама, управління проектами.
Олег Терещенко
Креативний директор
Катерина Галябарник
Менеджер проекту
Ольга Чех
Дизайнер проекту
ЗАПРОШЕНІ ІНВЕСТОРИ

067 449 46 61
uanovahvylya@gmail.com
Made on
Tilda